סדרת "רכיבים"

רכיב 21
סדרת רכיבים האוגדת בתוכה כל אחד רכיב המבקש לקודד בגוף הפיסי
ובכך ליצור חיבורים והולכה נוספים וחדשים שלא התאפשרו עד כה במבנה הנוכחי של האנושות ושל האדם כפרט.

 

סמלי סדרת "רכיבים"

רכיב 21 – קוד זה הוא הראשון במספר מתוך סדרת רכיבים האוגדת בתוכה כל אחד רכיב המבקש לקודד בגוף הפיסי ובכך ליצור חיבורים והולכה נוספים וחדשים שלא התאפשרו עד כה במבנה הנוכחי של האנושות ושל האדם כפרט. 
קרא עוד…

רכיב 22 – רכיב 22 מאפשר התעבות ציר האמצע וסנכרון העמוד השדרה לעמוד האנרגטי הוא "עמוד האור". התיאום והמיזוג בין 2 העמודים מאפשר שחרור מסטייה המתקיימת באנושות ומתוך גם באדם ואינה מאפשרת להיכנס לנתיב האור באופן מלא ולהיות בהזנת האור באופן מלא.
קרא עוד…

רכיב 23 – הדהוד סמל זה פותח בפניכם בני האנוש את משמעותכם בחיבור ישיר עם הגרעינון שבכם. 
גרעינון זה מוקף מעטפת המאפשרת לאדם להכיר בחיבור עם המקור ולחוות את החוויה כי הוא עטוף ברקמה הפועמת והוא בתוכה. 
קרא עוד…

רכיב 24 – רכיב 24 פותח בפניכם את האופציות לחוות רגשות שלא נרשמו במערכת הלימבית שלכם.
הרגש הוא הדהוד של פעולה שהמוח תפס כמעוררת את גוף המים שלכם… ככל שתנועת המים חזקה יותר הרגש נתפס כעוצמתי יותר. רכיב 24 מאפשר לכם להכיר רגשות מתוך מים שקטים. 
קרא עוד…

רכיב 25 – רכיב זה מאפשר לחווית הקרקוע מתוך החיבור לחוק הכבידה להתפורר דבר שמאפשר לחוות באופן פיסי את התרוממות הגוף הפיסי מעל האדמה. חוויה זו הכרחית לאדם המבקש להכיר בכנפיו ולחוות את היותו יישות בעלת כנף המתקיימת ונעה במרחבי האין סוף.
קרא עוד...

רכיב 26 – רכיב זה מהדהד ופותח את בלוטת האצטרובל במוח ומאפשר התקיימות של רטט שלא הופעל במצבה הנוכחי עם עיניים חיצוניות פקוחות. הפעלת רכיב זה ופתיחת המרחב בבלוטה מאפשר הולכה ישירה לגזע המוח ועוקף את המוח ההשרדותי הקדום ובכך מאפשר עיבוד נתונים בדרך חדשה שלא משחזרת את חוויות ההשרדות והשליטה.
קרא עוד…

רכיב 27 – רכיב 27 הוא רכיב הנפתח במערכת השמע שלכם ומאפשר קליטת תדרים שלא התאפשרה עד כה במימד הזמן שבו אתם נוכחים עם מערכת הקליטה שלכם. בתוך אוזנכם מתקיים מעיין מופלא שבו מותמרים רטטי אור דרך נוזל ומעבדים את עצמם לצלילים ולמילים…
קרא עוד…

רכיב 28 – רכיב 28 הוא המאפשר לכל המנחים ליצור חיבורים ומתוך כך לנוכחות חדשה בעלת מבנה פיסי שונה להתגלם באחדות עם מבנה שלד ומפרקים. הפעלת רכיב זה תעלה את הנוכחות של המפרקים, הצלעות, החוליות, השיניים, ותיצור העלאת המודעות לתנועה חדשה מתוך הקשבה.
קרא עוד…

רכיב 29 – רכיב 29 הינו הרכיב האחרון בתנועתו בסדרת רכיבים וככזה הוא היוצר סגירה וסיום בתודעה שאינה מאפשרת התרחבות מתוך כבוד ושיח חופשי ופתוח. רכיב זה מאפשר למרכיבי ההבעה המילוליים להשתנות וליצור מערכת תקשורת שמבטאת את המרחב המהדהד מבלי הצורך ליצור שינוי ויציאה ממצב.  
קרא עוד…

דרך הדהוד הסמלים:

הפעלת הסמלים הנקראת "הדהוד" מתאפשרת באמצעות מבט ממוקד על הסמל תוך שילוב נשימה רכה ושקטה. 
כל מבט על הסמל ביחד עם הנשימה יניע את הרטט בגופכם ויצור תנועת התעוררות בגופי האור שלכם. 
תנועת גופי האור תשחרר כל זיכרון של כאב, כעס, עלבון, אכזבה, פחד ועוד רגשות כבדים שנעים אתכם. ובכך תתאפשר לכם בריאה של מציאות חדשה מתוך בחירה חופשית.
הנכחת סמלים במרחבים שונים (חדר שינה, משרד, חדר ילדים, קליניקה וכדומה) יוצרת תנועה של הרטט והפעלתו במרחב באופן לא מודע ומתוך כך הנוכחים במרחב יקבלו את הרטט והתחושות המתאפשרות דרכו.