סדרת "המרחב הפתוח"


סדרת "המרחב הפתוח" מונה 12 סמלים המאפשרים לכם להעיר סלילי DNA של הווית המאסטר שאתם.
הפעלתם תאפשר לכם להתחבר עם גופי האור ועם העצמה שלכם ומתוך כך יתאפשר חיבור בהיר עם ייעודכם על האדמה.
סדרת "המרחב הפתוח" תאפשר לכם לפתוח את ההקשבה ואת התקשורת להוויות הגבוהות שלכם ולפעול איתן בשיתוף פעולה הרמוני.

 

סמלי סדרת "המרחב הפתוח" – "THE SPACE "

סמל "המרחב" – The Space הדהוד סמל זה מאפשרת לאדם להשתחרר מכבלים ולחוות את החופש להיות. מתוך מרחב החופש מתאפשר לו לבחור באופן חופשי את התנועה שאותה הוא רוצה לחוות בפשטות ובקלילות. מאפשר להיזכר במהות של הבחירה החופשית ולהנכיח אותה בחיי היום יום בטבעיות.

סמל "הדרך" – The Journey הדהוד סמל זה מעגן את התהליך הטבעי של האדם מתוך בחירתו ומאפשר לכל השלבים להיות חלק במסע. מאפשר לתודעה להכיר בדרך ולכבד אותה. מהדהד את הווית הכבוד לדרך ולתנועה של האדם ובכלל… כ ב ו ד !!!!!!

סמל "היהלום"– The Diamond הדהוד סמל זה לחבר בין הגשמי שלו ובין התודעה הגבוהה. מאפשר להפעיל תאים של זיכרון של הווייתו הנצחית. כל הדהוד של היהלום ינכיח בזמן זה על האדמה את המרחב הגבוהה של הנשמה ויאפשר חיבור למהות הזו בגוף הזה… פה… כעת!!!!!

סמל "המפתח" The Key הדהוד סמל זה מאפשר לחבר בין 3 נקודות… בין 3 רמות התודעה של האדם ומתוך כך מאפשר לנוע למרחב השלישי… שער למציאות מתוך הוויה חופשיה וחיבור לייעוד הגבוה של האדם. כל נקודה היא חלק מתוך מסע הנשמה על האדמה והחיבור בין 3 הנקודות מאפשר התקדמות הרמונית ומודעת.

סמל "המקור" – The Source הדהוד סמל זה מאפשר חיבור למקורות העמוקים ביותר של הנשמה. מאפשר להיזכר מאיפה הגיעה ומתוך כך חיבור להוויה הזו. החיבור מאפשר ידיעה בהירה בהיות האדם, בתפקידו, בדרך בה הוא צועד ומתוך כך התנועה הנוצרת היא הגשמה מתוך חיבור יציב ונוכח.

סמל "הרמוניה" – The  Harmony הדהוד סמל זה מאפשר תנועה הרמונית בין הזכרי והנקבי. מאפשר להיזכר בתנועת הטבע שאנחנו חלק ממנה והיא אנחנו. חיבור לטבע… לטבע היותנו ומתוך כך כל חיבור אינטימי עם האחר יתאפשר מתוך מרחב זה. סמל הרמוניה פותח באדם את החיבור לתנועה ללא מגדר… פתוחה ומאפשרת…

סמל "הנביעה" – The Wellspring הדהוד סמל זה מאפשר חיבור לנביעה קוסמית של ידע והשראה ומתוך חיבור זה שפע של יצירה וביטויים המתגלמים דרך הגוף הפיסי… הזכרות במהותנו העמוקה והדהוד אין סוף האפשרויות דרך התודעה המאפשרים מימוש.

סמל "המפגש" – The Convergence הדהוד סמל זה מאפשר את החיבור בין הווייתנו הנצחית לבין הגשמית. בין ה"אין" לבין ה"יש" ומאפשר לתודעה שלנו לשחרר נוכחות המתבטאת ע"י שליטה ואפשור לרוח לנוע דרכנו ואת המיזוג בניהן. מאפשר לפעול עם הרוח בשיתוף פעולה הרמוני
קרא עוד…

סמל "המרכבה" –  The Merkava הדהוד סמל זה מאפשר חיבור לרכב האנרגטי שלנו ומתוך כך לנוע במרחבי הזמן עם גופנו הפיסי. מאפשר לתודעה שלנו להכיר בחלקנו החווים בזמנים אחרים מתוך ערות ונוכחות מודעת ומתוך כך להתרחב עם התודעה בגוף הפיסי הנוכחי ובזמן הזה מעבר למרחבי הזמן.

סמל "השער" – The Gate הדהוד סמל זה מניע את העצמי הגבוה שלנו להתמזג עם העצמי האנושי. הוא מנכיח את התודעה של "אחדות הניגודים" פותח את הלב ואת הדיאןאיי של המלאך מול האדם. החלקה זו של נוכחות השמים על האדמה, מאיצה את פתיחת הכנפיים ואת החיבור לרוח הגדולה המניעה אותנו בתנועתה.  התמזגות עם מבנה זה בתוך הגוף שלנו מעורר את הקול של האני הגבוה להישמע ולהעמקה נוספת אל תוך הלב ואל הבית האחד. כל רגע של נוכחות זו מניעה אותנו בשער תודעתי נוסף. אשרינו המתמזגים וממזגים בו זמנית. 


סמל "היצירה" – The Creation הדהוד סמל זהה מאפשר לכל חלקינו מאילו זמנים ליצור את האיחוד לזמן אחד ומתוך כך בכל מרחבי הזמן לפעול כאחד ומתוך אהבה, אנרגיה המאפשרת ליצירה לנבוע מתוכנו. החיבור ליצירה מאפשר לנשמה להכיר ביצירה שהיא ומתוך כך ליצור את המציאות בעצמה וכחלק מתנועת היצירה האוניברסלית.

סמל "התרחבות" – תדר התרחבות מעיר את תודעת השפע בכך שמאפשר התרחבות התודעה למה שאינה תוספת שאפשרי בשבילה מתוך המרחב ממנו היא חווה את המציאות.
קרא עוד…

דרך הדהוד הסמלים:

הפעלת הסמלים הנקראת "הדהוד" מתאפשרת באמצעות מבט ממוקד על הסמל תוך שילוב נשימה רכה ושקטה. 
כל מבט על הסמל ביחד עם הנשימה יניע את הרטט בגופכם ויצור תנועת התעוררות בגופי האור שלכם. 
תנועת גופי האור תשחרר כל זיכרון של כאב, כעס, עלבון, אכזבה, פחד ועוד רגשות כבדים שנעים אתכם. ובכך תתאפשר לכם בריאה של מציאות חדשה מתוך בחירה חופשית.
הנכחת סמלים במרחבים שונים (חדר שינה, משרד, חדר ילדים, קליניקה וכדומה) יוצרת תנועה של הרטט והפעלתו במרחב באופן לא מודע ומתוך כך הנוכחים במרחב יקבלו את הרטט והתחושות המתאפשרות דרכו.