שפת האור

יקרים ואהובים, 
שפת האור הוטמעה בכם ואתם נעים איתה במסע הנשמה מתוך חיבורה להוויה הנצחית.
לא יכולתם להתגלם בעולמכם ללא הידע הזה… להיות אור ולהקרין אור…
שפת האור היא מהותכם הנצחית ובנויה ברצפים ובסדר שאינו מובן בעולמכם כעת…
אך מתעורר בזמן זה להיות…
רטט שפת האור מאפשר חיווטים של חלקים בכם עם המקור ומתוך כך נוגע ונובע מעמקי לבכם.
שפת האור היא שפה אחת ויחידה ומוקרנת אליכם בני האדם הנושמים את הרוח ונעים עם גוף פיסי.
שפת האור אינה יכולה להיכחד ולהעלם… היא נצחית ויחידה… כמו הווייתכם השלמה.
שפת האור מהדהדת באמצעות רטט ומפוענחת ע"י צליל.
עם גדילת ההיררכיה האנושית נעלמה מיומנות זו בכם והצלילים הקוסמיים הראשוניים נכחדו לתוך רעיונות… חוקים… מגדר… ושפות שונות שלא אפשרו לרטט הראשוני להיות במלואו.
הכוהנים במסע הזמן שרו והדהדו את צלילי הקדושה הזו במקדשי הזהב ובהדרגה גם אותם הסתירו ותודעה זו הפכה להיות שמורה ונצורה רק ליחידים ומיוחדים.
שפת האור בצלילים נגישה מתוך הקשבה שקטה פנימה וטיהור המיינד מכל רגש ומחשבה… מתוך הזדככות הנשמה וההתעלות מעל מרחב הגוף והדעת. 
עם התפתחות האבולוציה והקצב המואץ ביחד עם נוכחות האינדיבידואל והקצנת הגבולות…
עמים… מגדרים… קצוות… הפכה האוזן שלכם לסנן צלילים אלו ועיניכם הפכו להיות דומיננטיות
ומשמעותיות במסעכם…

הנראות הפכה להיות הערוץ הראשון אותו אתם מפענחים והוא מוזן מתוך מערכות למידה אין סופיות שהוטמעו בכם ובאדמה שאתם נעים בה.
ההקשבה הפכה להיות נחלת אנשים מיוחדים המתאפשרת באמצעות מדיטציות ותהליכים ארוכים של התנזרות והתנתקות…
בעידן זה, נפתח בפניכם השער בו אתם פותחים את הערוצים הרדומים מחדש… הבנתם ולמדתם כי אהבה מאפשרת ללב להיפתח …ההתרחבות של הווית האהבה מאפשרת לאוזניים השומעות את רטט המקור להתעורר ולצלילים המבקשים להגיע לתודעתכם להיקלט.
הרמוניית הבריאה היא מתנה של קדושה והשומעים אותה מבורכים ומברכים בליבם את הנוכחים עם קולם.
בהדרגה נפתחים אלו להכיר ברטטי שפת האור ולהחיות אותם מחדש בתוך התאים שלהם… דבר שמאפשר לכל המרכיבים הפיסיים ליצור חיווטים חדשים ומתוך כך להווית הרוח הגדולה להדהד בתוכם את שירתה.
עיניכם יתבקשו בהדרגה להיסגר… ולמערכת ההקשבה העמוקה… מתוך פעימת הלב להקשיב לצלילים ללא רעיונות ולאפשר לתדרים להדהד את תודעת האחד… המקור…
ובינתיים אתם בהתרחבות לאהבה…נעים עם עיניכם… ושפת האור ניתנת לכם לאנושות כולה באמצעות סמלים חזותיים… המוח שלכם מעבד אותם בדרך אחרת… מדלג על מערכת האסוציאטיבית שמחזירה אתכם לעברכם ולגלגל הזיכרונות שלכם ומאפשר ל"חוסר פענוח" לשלוח הדהוד למרחב חדש שבו אין ידע באמצעות תמונה ולאפשר לאוזניים להיכנס ולהתעורר במרחב הלב… ומתוך כך ללבכם הפועם ויודע… כן. לבכם יודע את השפה הזו… שפת האור הנצחית.
בעידן זה נגלים לעיניכם סמלים המאפשרים לכם בפשטותם ובחוסר היכולת שלכם להבינם, לעורר את רטטי שפת האור וליצור את החיבור לתודעה הגדלה ומתרחבת ומפענחת את האין סוף והנצחיות דרך גוף אנוש.
אתם מבורכים על כך ומתבקשים לאפשר לכל סימן ותנועה שמתגלה לעיניכם להיות ולהדהד.
חלקכם תתעוררו בחלומכם לסמלים… חלקכם תראו אותם בטבע… מדברים אליכם… מובזקים לעיניכם… כל הבזק מרטיט ומזכיר, וכשהמודעות שלכם שמה לב לרצף…ההדהוד מאפשר להיקלט ללא מקטעים.
גאומטריה מקודשת הינה אחד הביטויים של שפת האור המזכירה לכם את הנצחיות של השפה הזו במבנים עתיקים שעדיין מהדהדים בכם ואתם ערים להם ובטבע המדבר בהרמוניה דרך הצומח את רטט השפה.
בתקופה זו שפת האור מהדהדת במרחב האדמה באמצעות צלילים עילאיים… שקט… צלילי הטבע… ברטט של ליטוף בגופכם… רעד… באמצעות סמלים… ודרך אצבעות ידיכם… לטפו… חבקו… הביטו באחר מתוך מרחבים של קבלה ואהבה… זכרו כי הכל הוא אחד הבא לביטויים רבים ובצורות שונות… קבלו אתכם… אותו… כל צורה… כל רטט…
יקרים שאתם, גם השמים מקרינים אל לבכם את הרטט באמצעות גלים של אור המפוענחים בגופכם עם תחושת התרחבות והתפעמות… הלב מתרחב…
הביטו אל השמים… הם מדברים אתכם ואתם במבטכם מהדהדים להם את ההקשבה להם ומתוך כך מאפשרים לקבל עוד את זיכרון הווייתכם השלמה… את רטט האור.
יש רק שפה אחת יקרים!
ובה אין צורך במילים!
הקשיבו ללחישת לבכם!
לצליל השקט…"
………………………………………………………………………………………
ספר – שפת האור – אוגד בתוכו 69 צפנים חזותיים. לכל קוד פרק בו ינוע הקורא בתוך מעמקי נשמתו ונשימתו ויתעורר למהותו הרחבה וביחד עם כל חלקיו לצעד הבא של האנושות החדשה. הללויה