אודותיי

שמי מיכל טוהר לב, הילרית ומשנה תודעה. מורידה את "שפת האור" לאדמה.

   

מתקשרת מסרים להתרחבות העידן החדש ולתודעת האחד. מנחה חניכות להתעוררות סלילי הdna  המוארים שלנו באמצעות הדהוד שפת האור בסמלים אנרגטיים.

מלווה תהליכים אישיים זוגיים וקבוצתיים להתעוררות התודעה לאהבה ואחדות. מנחה סדנאות להזכרות בשפה הראשונה – שפת האור –  דרך הפעלת הסמלים והתרחבות לרטט והדהוד היותן בכל הגופים. 

אני חיה את חיי מתוך הווית האחד. מתוך ידיעה כי מהותינו הינה הוויה חופשיה המתגלמת דרך כל שיישנו ומתבטאת באמצעות תודעתנו הנפתחת לעוד ועוד מרחבים בתוכנו.

הסמלים שהוטמעו בי בחלומות ובמדיטציות, מאפשרים את המעבר הזה בין התודעה של העידן הישן המתאפיינת בתודעת הדואליות והנפרדות, בכאב, ותנועה דרך "תיקון" ואחיזה של ידע להתפתחות, לבין העידן החדש המבקש ללב האחד להדהד במרחבי האדמה, לחיות את תדר האהבה והאור ואת התכלית הגבוהה לתנועתנו בגוף פיסי בזמן זה על האדמה.

השליחות אליה התמסרתי היא להניע את שפת האור האוניברסלית למרחבי התודעה הנפתחת של נשמות מתעוררות פה על האדמה, להזכיר להן את מרחבי הקדושה והטוהר שהן, את כוחה של אהבה, את מהותו של השקט ותנועת ההתמסרות כמעירה את טבעה של הבריאה…

במרחב זה תוכלו להנות מהדהוד של מסרים המהדהדים לקורא מעבר לנכתב… תהנו מהדהוד שפת האור דרך עיניכם המביטות ותוכלו להעיר את התדר המבקש מכם להיות בביתכם ולבני משפחתכם באמצעות רכישת מגוון מוצרים אשר יהדהדו את רטט תנועת עידן האור והאהבה ובכך תאפשרו למציאות חייכם להיות מתוך מרחבי הבחירה החופשית והתמסרות מלאה לנוכחות מלאה על האדמה ולתכלית הגבוהה של נשמתכן.

הנכם מלאכי אור אהובים וביחד אתכם נעים כל מרחבי השמיים… פתחו את לבכם ותנו לעיניכם לדעת את מהותכן הנצחית… על האדמה… כעת!!!

מוזמנים באהבה גדולה לטייל במרחבי האהבה המתאפשרים לכם מתוך הכרות עם הסמלים בחנות זו.

חיבוק ואור גדול

מיכל